Boss LS 2

Signálový přepínač   Jednoduchý způsob přepínání nastavení mezi několika efekty či zesilovači nebo směrování vstupních a výstupních signálů. Pokud je použit s AC adaptérem,...
2 765 Kč
Doporučená nabídka Hudební Svět

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč554 neověřených recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma100 % • 2 913 recenzíDalší informace
Info v obchodu79 Kč92 % • 1 311 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 22 671 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové služby69 Kč96 % • 4 405 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 variantaDoplňkové služby109 Kč93 % • 546 recenzíDalší informace

Typ
switcher

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Skvělý nápad, hodně mi usnadnil život , jednoduše přepíná
    efektové řetězce na pedalbordu , každému můžete přiřadit vlastní hlasitost, má i spoustu dalších funkcí zapojené , které jsem zatím nevyzkoušel.

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Mám zařazeno ve smyčce zesilovače a ve smyčce LS2 mám připojené další efekty. Nakopávám s tím sóla. Splňuje moje požadavky beze zbytku

Promyšlená,mnohostraně využitelná věcička.

Typ
switcher

Signálový přepínač

Pokud je použit s AC adaptérem, může LS-2 napájet několik kompaktních pedálů BOSS najednou.

• Vstupní impedance: 1 MΩ
  • Výstupní impedance: 2,2 kΩ
  • Doporučené zatížení: 10 kΩ nebo vyšší
  • Zbytková úroveň šumu: -85 dBu (IHF-A typicky)
  • Konektory: INPUT Jack, OUTPUT Jack, RETURN A/ B Jack, SEND A/ B Jack, DC In/Out
  • Zdroj napájení: DC 9 V: suchý článek 6F22 (9 V) typu (karbonový)/suchý článek 6LR61 (9 V) typu (alkalický) AC Adaptér (řady PSA: volitelný)
  • Spotřeba: 25 mA (DC 9 V)
  • Rozměry: 73 (Š) x 129 (H) x 59 (V) mm
  • Hmotnost: 440 g (včetně baterií)

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Skvělý nápad, hodně mi usnadnil život , jednoduše přepíná

Promyšlená,mnohostraně využitelná věcička.

• kombinační možnosti

koupil jsem jej v akci, takže spokojenost, ale cena 2.500,- je na "signálový selektor" vysoká