Boss DS 1

TOP 14 v kategorii Kytarové efekty

Boss DS 1

Kytarový efekt   Díky velké oblibě se dnes pedál DS-1 řadí mezi klasiku. Je určen pro všechny kytarové a klávesové hráče, kteří chtějí docílit zkresleného zvuku. Pedál...
1 890 Kč
Doporučená nabídka Hudebni-dum.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 424×recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč98 % • 22 655×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 2 120×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta150 Kč33×neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená zárukaDoplňkové služby69 Kč95 % • 4 400×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 19 488×recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta59 Kč100 % • 2 910×recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 1 308×recenzíDalší informace
Skladem • Více variantProdloužená záruka99 Kč87 % • 553×recenzíDalší informace

Typ
distortion
Provoz na baterie

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Festovní práce, neměl jsem pocit že bych to jen tak rozšlápl.
    • Překvapil mne rozsah nastavení, i malá změna v pootočení čudlů vyrobí rozdílné zkreslení.
    • Hodně zahraničních recenzí uvádí, že je potřeba pracovat i s nastavením na kytaře, což potvrzuji.
    • Byla v tom i baterie.
    • Pedál jsem vrátil, přesto že ho považuji za povedený kousek pro rockového kytaristu. Měl jsem v úmyslu s ním nahradit nebo doplnit můj současný multiefekt POD 2.0. Zjistil jsem ale, že pro moje potřeby dostačuje.

Testováno doma, v pracovně, s kombem Orange Crush 20. Takže žádné sofistikované studio. Ale tuhle krabku rád pochválím.

skvělý

• , zakoupeno v Kytary.cz

Letitý efekt a přitom stále vynikající.

Typ
distortion
Provoz na baterie

Kytarový efekt

Díky velké oblibě se dnes pedál DS-1 řadí mezi klasiku. Je určen pro všechny kytarové a klávesové hráče, kteří chtějí docílit zkresleného zvuku. Pedál zachovává dynamiku i při velkém zkreslení. Patří mezi nejprodávanější zařízení svého druhu.

Popis:

• Klasické BOSS zkreslení pro kytaru a klávesy
  • Zachovává dynamiku přednesu i při velkém zkreslení
  • Nastavením úrovně zkteslení, barvy tónu a výstupní úrovně signálu docílíte žádaného tónu
  • Nominální úroveň vstupu: -20 dBu
  • Impedance na vstupu:: 470 ohm
  • Nominální úroveň na výstupu: -20 dBu
  • Impedance na výstupu: 1 k ohm
  • Equivalent Input Noise Level: -122 dBu (IHF-A, Typ.)
  • Jacky: INPUT Jack, OUTPUT Jack, AC Adaptor Jack (9 V DC)
  • Zdroj napájení: 9 V DC: Dry Battery 9 V type, AC Adaptor
  • Proud: 4 mA (9 V DC)
  • Příslušenství: Dry Battery 9 V type (6F22/9 V)
  • Volitelně: AC Adaptor (PSA-Series)
  • Rozměry: 73 mm (Š) 129 mm (H) 59 mm (V)
  • Hmotnost (včetně baterií): 0.4 kg

Poslechněte si zvukové ukázky tohoto efektu:

Zvuková ukázka efektu BOSS - DS1

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Festovní práce, neměl jsem pocit že bych to jen tak rozšlápl.
    • Byla v tom i baterie.

skvělý

• , zakoupeno v Kytary.cz

Letitý efekt a přitom stále vynikající.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• kvalitní řezavý zvuk
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• ideální efekt když chcete hrát písničky od Nirvany ;)
    • baterie tam byla už předem
  • , zakoupeno v imusicdata.cz

mám ho týden a jsem zatím spokojený

• Splňuje očekávání
    • Klasika
    • Trochu dražší originální napájecí zdroj (není součástí tohoto výrobku, dokupuje se)

Nesmí chybět ve výbavě
    Ověřená značka již po mnoho let
    Pro začínající vynikající poměr ceny a výkonu

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Super efekt, žádné bzučítko ale plný šťavnatý zvuk ve všech frekvencích. Velký rozsah zvuků od nakřáplého pro Indie Rock, po HC/Punk hukot (musí se také pracovat s nastavením zvuku na kytaře, to je klíč). S mým velkým lampovým Voxem hraje neskutečně dobře. Přinesl jsem, zapojil a vydržel jsem s tím kroutit a mastit na kytaru celé odpoledne. Velmi inspirující efekt! Je vlastně velmi tichý, určitě alespoň do půlky Gainu, ale potom taky žádný problém (na to kolik zisku je do okruhu posláno). Nepociťuji vůbec potřebu nějaké modifikace, nebo se šťourat v tom jestli je Japonec lepší než Tchajvan. Takhle to má být určil Boss a já říkám: Dobře ty!
    • Nechal jsem se zviklat negativními recenzemi na DS-1ku, jak je to One trick Pony a efekt pro začátečníky. Byl jsem blbej a během let jsem nakupil množství butykových OD, Boost, Dist a Fuzz (no ty ještě ujdou) mastných efektů. Měl jsem koupit hned DS-1 a ušetřil bych dost prachů a hlavně času.

Velké nadšení z klasického efektu, hraje skvěle, vypadá Cool. Doporučuji k lampovému aparátu (můj je AC15C2 Vox). Cena studentská, zvuk který je ke slyšení už pár desítek let na spoustě skvělých songů.

• - kvalita
    • - cena
    • - skvěle si rozumí s lampovými aparáty
    • - zvuk

Velmi dobrý efekt od Bosse, díky kvalitní kovové šasi je nezničitelný, skvěle si rozumí s lampovými aparáty

• Zvuk
    • Variabilita